Kerstshoppen met 15% korting! Gebruik code EINDEJAAR2018 op uw accessoires!
Winkelmand - 0 € 0,00
  • Sinds 1954
  • 20.000m2 winkeloppervlakte
  • 3 jaar Meubelwaarborg garantie
  • layout.partial.header.usp_vbm_usp4

De Warmste Kerstveiling

Kerst2018_Music for life

Doe je mee met 'De Warmste Kerstveiling' ten voordele van Make-A-Wish Belgium?

Speciaal voor De Warmste WeekMake-A-Wish Belgium en alle interieurliefhebbers organiseren we een Kerstveiling. Een selectie van mooie artikelen gaat naar huis met de hoogste bieders. De volledige som van de hoogste bedragen bezorgen wij aan Make-A-Wish Belgium.

Wij geloven in het belang van dromen en weten dat het niet altijd eenvoudig is om wensen te vervullen. Maar soms komen dromen uit en vaak zit Make-A-Wish Belgium er voor iets tussen. Zieke kinderen begeleiden in het realiseren van hun stoutste dromen, een prachtig voorbeeld voor iedereen. Toch?

De veiling start op 17/12 en loopt af op 23/12.

Bied jij mee?